WYJAZDY Z POLSKI DO IRLANDII W KAŻDY PONIEDZIAŁEK WYJAZDY Z IRLANDII DO POLSKI W KAŻDY PIĄTEK

WYJAZDY Z POLSKI DO IRLANDII W KAŻDY PONIEDZIAŁEK WYJAZDY Z IRLANDII DO POLSKI W KAŻDY PIĄTEK

FAQ2023-08-18T08:33:58+00:00

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

FAQ

Poniżej znajdą Państwo najcześciej zadawane pytania oraz odpowiedzi na nie 🙂 W razie potrzeby zapraszamy do kontaktu telefonicznej lub mailowego.

Przeprowadzki międzynarodowe Irlandia Polska – oba kierunki, nasza oferta.2023-08-17T10:45:54+00:00

Kurier Emila pomoże Ci w organizacji przeprowadzki i przetransportuje artykuły gospodarstwa domowego, meble, sprzęt elektroniczny i inne Twoje przedmioty z najwyższą starannością. Zadbamy o twoje cenne rzeczy, tak jakby były nasze. Specjalizujemy się w organizacji przeprowadzek od wielu lat. Służymy fachową poradą, podpowiemy jak spakować rzeczy, jakie opakowania wybrać, jeżeli trzeba dostarczymy je z Polski – kartony , mocne taśmy , grube wytrzymałe worki czy worki próżniowe. Nie musisz opisywać imieniem i nazwiskiem oraz dokładnym adresem swoich wszystkich rzeczy, wystarczy jak zaznaczysz je wszystkie np. jednakowym markerem, wystarczą inicjały lub umówiony symbol / niekiedy klient zamawia mniejszą część auta więc łączymy kilka małych przeprowadzek. Przygotuj listę rzeczy do transportu policz je dokładnie z kierowcą przed wysyłką.

Przeprowadzki Polska-Irlandia nasz cennik2023-08-17T10:47:52+00:00

Przeprowadzki do 100 kg – wedle cennika na paczki

Przeprowadzki powyżej 100 kg od 1.2 €/kg w zależności od miasta odbioru i dostawy

Wynajęcie busa całej plandeki 25 m3 o ładowność 1200 kg = 1700 €, 10 euro palet

Połowa plandeki 12.5 m 3 = 1000 € ładowność 600 kg , 5 euro palet

Jak przygotować rzeczy do przeprowadzki?2023-08-17T10:48:04+00:00

Rzeczy delikatne, kruche , szklane – zabezpiecz wypełniając wolną przestrzeń między nimi np. gazetami. Opisz dodatkowo i pozostaw do spakowania na sam koniec, tak aby pod ciężarem innych paczek nie zostały uszkodzone . Ty najlepiej wiesz co jest w środku!

Jak wygląda przewóz paczek na trasie Irlandia Polska oraz powrotnej?2023-08-17T10:48:23+00:00

Planujesz wysłanie paczki do Irlandii? A może przebywasz obecnie na Zielonej Wyspie i chciałbyś nadać przesyłkę do naszego kraju? Swoje usługi oferuje Ci firma Kurier Emila, od lat zajmująca się dostarczaniem paczek na trasie Irlandia Polska oraz w odwrotnym kierunku. Decydując się na skorzystanie z naszych usług masz gwarancję tego, że Twoja przesyłka dotrze do adresata szybko, a do tego jej zawartość pozostanie nienaruszona. O naszym profesjonalizmie przekonało się już wielu klientów. Odnotowujemy coraz większy ruch na stronie kurieremila.pl, co niezwykle nas cieszy. Żary to miejscowość, w której mieści się biuro firmy. Zasięgiem działania obejmujemy jednak całą Polskę oraz Irlandię. Posiadamy samochody przystosowane do transportu ciężkich i dużych przedmiotów. Nie jest również dla nas problemem przewóz auta lub motocykla. Nasz sposób dostarczania paczek zapewnia klientom firmy dużą wygodę. Kierowca odbiera przesyłkę pod wskazanym adresem i dostarcza ją dokładnie tam, gdzie życzy sobie nadawca. Osoba odbierająca paczkę przyjmuje ją w swoim miejscu zamieszkania, nie musi zgłaszać się nigdzie po odbiór przesyłki. Uważamy, że powinno to być standardem wśród firm kurierskich mających w ofercie dostarczanie paczek poza granice Polski. Wygoda klienta powinna bowiem znajdować się zawsze na pierwszym miejscu. Jeżeli chodzi o cenę naszych usług, to możesz być pewien, że nie będzie żadnych ukrytych kosztów. Zostaniesz uczciwie poinformowany o tym, ile trzeba będzie zapłacić i cena ta nie ulegnie już zmianie. Ważne jest to, aby te przedmioty, które są szczególnie narażone na uszkodzenie, zostały odpowiednio zabezpieczone na czas transportu. Powinieneś więc umieścić na paczce informację mówiącą o tym, że trzeba na nią szczególnie uważać. Kurier zastosuje się do tych instrukcji i zadba o to, aby przesyłce nic się nie stało w trakcie jazdy. W każdym przypadku, gdy dany przedmiot może sprawić jakikolwiek problem podczas transportu, umieść kartkę z krótką informacją na ten temat na opakowaniu przesyłki. Jeżeli wysyłasz w trasę więcej niż jedną paczkę, w obecności kierowcy naszej firmy upewnij się, że wszystkie one zostały spakowane. Jeżeli w Twojej głowie pojawiły się dodatkowe pytania dotyczące naszej oferty, zadzwoń do Biura Obsługi Klienta lub skorzystaj z umieszczonego na stronie kurieremila.pl formularza kontaktowego.

Jak działamy na trasie Irlandia-Polska?2023-08-17T10:48:41+00:00

Mieszkasz na stałe w Irlandii i planujesz wysyłkę paczki do rodziny lub znajomych, którzy są w Polsce? A może jest odwrotnie i chcesz wysłać coś z naszego kraju do osoby mieszkającej na Zielonej Wyspie? Powinieneś odwiedzić stronę kurieremila.pl i zapoznać się z ofertą naszej firmy kurierskiej. Działamy w tej branży już od dawna, zainteresowanie naszymi usługami stale rośnie. Również i Ty możesz dołączyć do całkiem już sporego grona zadowolonych z wyboru właśnie naszej firmy klientów. Jesteśmy w stanie szybko i bezpiecznie dostarczyć do wskazanego przez Ciebie miejsca na terenie Polski lub Irlandii praktycznie każdą przesyłkę. Nawet duże przedmioty mające oryginalny kształt nie stanowią dla nas zbyt trudnego wyzwania. Wielokrotnie przewoziliśmy samochody, motocykle i quady. Posiadamy w swojej flocie takie auta, dzięki którym możliwa jest realizacja praktycznie każdego zlecenia, jakie otrzymamy od naszych klientów. Każdą przesyłkę odbieramy w miejscu, które wskażesz i zawieziemy ją pod dokładnie ten adres, jaki nam podasz. Odbiorca paczki nie będzie więc musiał fatygować się do paczkomatu lub gdziekolwiek indziej, może odebrać przesyłkę nadaną przez Ciebie dosłownie na progu swojego domu. Osoby korzystające z naszych usług niezwykle wysoko cenią sobie to rozwiązanie. Jedyne o co poprosimy Ciebie zanim przesyłka ruszy w drogę, to odpowiednie spakowanie oraz oznaczenie rzeczy, które mają zostać przetransportowane do Polski lub Irlandii. Twoja paczka będzie zawierała przedmioty, które łatwo jest uszkodzić? Umieść na ich opakowaniu informację o tym. W przeciwnym razie nasz kierowca może nieumyślnie uszkodzić taką rzecz. Na wszelki wypadek dokonaj również w obecności kuriera przeglądu wszystkich przedmiotów, jakie planujesz wysłać w trasę. Sprawdź, czy wszystko się zgadza, aby w chwili odjazdu auta naszej firmy nie było już żadnych wątpliwości. Masz dodatkowe pytania? Konsultanci Kurier Emila czekają na Twój telefon lub mail. Jesteśmy przekonani o tym, że decydując się na skorzystanie z naszych usług dokonujesz słusznego wyboru. Wysłałeś paczkę i jesteś zadowolony z tempa realizacji zlecenia? Daj znać swoim znajomym o istnieniu naszej firmy kurierskiej. Wielu klientów trafia na stronę kurieremila.pl, ponieważ polecił im nas ktoś znajomy – usługi Kurierskie na trasie z Irlandii do Polski do nasza specjalność.

Paczka gabarytowa i przesyłki Polska-Irlandia, co warto wiedzieć?2023-08-17T10:48:59+00:00

Nasza firma o nazwie Emila ma swoje biuro w Żarach, świadczy jednak swoje usługi na terenie całej Polski. Oferujemy przewóz paczek gabarytowych na trasie Irlandia-Polska oraz w odwrotnym kierunku. Jesteśmy przygotowani do przetransportowania nawet nietypowej wielkości przesyłek. Samochody, którymi dysponujemy, umożliwiają przewóz zarówno dużych przedmiotów i mebli, jak i nawet motocykli oraz aut. W historii naszej firmy zdarzały się nietypowe zlecenia i z każdym potrafiliśmy sobie poradzić. Najlepszą oceną naszej działalności są pozytywne komentarze dotyczące firmy, jakie możesz bez problemu znaleźć w internecie. Klienci doceniają w naszej pracy m.in. to, że zawsze dbamy o to, aby przewożone przez nas rzeczy były odpowiednio zabezpieczone na czas podróży. Każdy z naszych kierowców upewnia się przed wyruszeniem w trasę, że przesyłce nie grozi przemieszczenie się w trakcie jazdy. Cokolwiek znajdzie się w paczce gabarytowej, jaką nadasz za pośrednictwem firmy Emila, dotrze do miejsca przeznaczenia w takim stanie, w jakim znajdowało się przed wyruszeniem naszego kierowcy w drogę. Dostarczamy paczki gabarytowe metodą „od drzwi do drzwi”. Przejmujemy przesyłkę od Ciebie pod Twoim adresem domowym i zawozimy ją dokładnie tam, gdzie wskażesz. Jej odbiorca może ją przyjąć dosłownie na progu własnego domu. Nie będzie dzięki temu konieczne to, aby fatygował się on do paczkomatu lub do budynku lokalnej poczty. Pamiętaj o tym, żeby czytelnie oznaczyć należące do Ciebie przedmioty. Powinieneś również policzyć ilość paczek przed odjazdem. Sprawdź, czy wszystko na pewno się zgadza. Niech nasz kierowca będzie tego świadkiem. Dopiero wtedy, gdy stwierdzisz, że wszystko jest w porządku, wyruszy on w trasę. Skorzystałeś już z usług firmy Emila i jesteś zadowolony z ich jakości? Zostaw swoją pozytywną opinię w internecie oraz powiedz o nas swoim znajomym. Wiele osób, które się z nami kontaktują, usłyszało o naszej firmie właśnie w taki sposób.

Paczka standardowa i przesyłki Irlandia-Polska trasa, jak działamy?2023-08-17T10:49:13+00:00

Firma Emila zajmuje się dostarczaniem paczek na trasie Irlandia-Polska oraz Polska-Irlandia. Możemy przewieźć praktycznie wszystko. Przyjmujemy nawet te zlecenia, które związane są z transportem przedmiotów o oryginalnym kształcie i wyjątkowo dużych rozmiarach. Przewieziemy pod wskazany przez Ciebie adres zarówno fortepian, jak i samochód. Za paczkę standardową uznajemy taką, której ciężar nie przekracza 20 kg. Dbamy o odpowiednie zabezpieczenie przesyłki. Zanim samochód naszej firmy wyruszy w drogę zadbamy o to, aby Twojej paczce (standardowej lub wielkogabarytowej) nie groziły żadne przygody w trakcie jazdy. Możesz być pewien tego, że adresat przesyłki odbierze ją w takim stanie, w jakim znajdowała się w chwili wyjazdu w trasę. O tym, że bezpieczeństwo powierzanych nam rzeczy ma dla nas duże znaczenie świadczą liczne komentarze o pozytywnej treści, jakie znajdziesz w sieci internetowej. Ich autorami są zadowoleni z naszych usług klienci. Po tym, gdy sam skorzystasz już z usług firmy Emila, możesz dodać taki właśnie komentarz własnego autorstwa. Będziemy za to wdzięczni. Warto podkreślić, że dostarczamy paczki (standardowe oraz każde inne) metodą „door to door”. Co to oznacza? Odbierzemy przesyłkę w Twoim miejscu zamieszkania i przewieziemy ją wprost do adresata. Nie będzie on musiał iść do paczkomatu, aby ją odebrać. Jest to bardzo wygodne dla naszych klientów i z tego co widzimy, bardzo im się ta opcja podoba. Nie przewidujemy więc w najbliższym czasie zmiany sposobu doręczania przesyłek. Ile kosztują nasze usługi? Cennik wraz ze szczegółowymi informacjami znajdziesz w odpowiednim dziale na stronie kurieremila.pl. Do Ciebie jako nadawcy będziemy mieć tylko jedną prośbę. W obecności naszego kierowcy dokładnie sprawdź, czy wszystkie paczki, jakie chcesz nadać, zostały odpowiednio spakowane i oznaczone. Jeśli nastąpi jakakolwiek pomyłka, nie będzie można już tego błędu naprawić, gdy nasz samochód wyruszy w drogę. Lepiej sprawdzić wszystko nawet kilka razy, aby mieć pewność, że wszystko jest w porządku. Masz dodatkowe pytania dotyczące oferty firmy kurierskiej Emila? Czekamy na Twój mail lub telefon.

Przeprowadzki Irlandia Polska, jak je realizujemy?2023-08-17T10:49:29+00:00

Przeprowadzki z Irlandii do Polski

Firma Emila zajmuje się nie tylko przewozem przesyłek na trasie Irlandia-Polska oraz Polska-Irlandia. Pomagamy również przy przeprowadzkach. Nie tylko tych dotyczących wspomnianej powyżej trasy. Można również zlecić nam zadanie przetransportowania Twoich rzeczy do innych europejskich krajów lub z zagranicy do Polski. Posiadamy samochody, dzięki którym możliwe jest bezpiecznie przewiezienie każdego rodzaju przedmiotów. Nie sprawi nam kłopotu transport mebli, urządzeń elektronicznych lub instrumentów muzycznych. Każda z przewożonych rzeczy zostanie odpowiednio zabezpieczona, aby nie groziło jej uszkodzenie w trakcie jazdy. Ze względu na nasze duże doświadczenie dotyczące realizacji tego typu zadań możesz być pewien, że wszystkie należące do Ciebie przedmioty dotrą do miejsca przeznaczenia w takim stanie, w jakim zostały wysłane w podróż. Posiadamy specjalną taśmę oraz opakowania, które to zagwarantują. Pamiętaj o tym, żeby wraz z naszym kierowcą sprawdzić, czy na pewno wszystkie przedmioty zostały spakowane. Policz, czy liczba przesyłek przeznaczonych do transportu zgadza się z tą, która została przez Ciebie zadeklarowana. Ewentualną pomyłkę ciężko będzie naprawić, gdy nasz kierowca będzie już w trasie. Lepiej więc poświęcić na sprawdzenie wszystkiego dłuższą chwilę czasu, niż potem denerwować się, że nie wszystko poszło zgodnie z wcześniej ustalonym planem.

Transport mebli z Polski do Irlandii

Ile kosztuje nasza pomoc przy przeprowadzce? Cennik wraz z towarzyszącym mu szczegółowym opisem wszystkich oferowanych przez nas usług znajdziesz na stronie internetowej kurieremila.pl. Być może masz dodatkowe pytania dotyczące naszej oferty. Wszystkie swoje wątpliwości wyjaśnisz, gdy się z nami skontaktujesz. Zadzwoń do nas lub prześlij wiadomość wykorzystując formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej firmy Emila. Zauważyliśmy, że wielu klientów trafia do nas z polecenia swoich znajomych, którzy już skorzystali z naszej oferty i są z tego faktu zadowoleni. Będzie nam miło, jeżeli również Ty dasz znać o istnieniu firmy Emila swoim znajomym. Możesz również umieścić w sieci internetowej pozytywny wpis na nasz temat.

Ile kosztuje nadanie przesyłki na trasie Irlandia Polska?2023-08-17T10:49:43+00:00

Bardzo często klienci pytają, ile kosztuje nadanie paczki za granicę? Nasze ceny uzależnione są od wielu czynników, między innymi od odległości, wagi i wymiarów paczki, ubezpieczenia, czy też sposobu transportu. Poniżej przedstawiamy cennik: Paczka do 10KG 25€ Paczka do 20KG 30€ Paczka do 30kg 35€ Paczka do 40kg 45 € W przypadku 2 lub więcej paczek w konkretnym przedziale wagowym opłata jest liczona od każdej paczki według przedziału cenowego.

Jak przygotować paczkę do transportu na trasie Polska Irlandia?2023-08-17T10:49:58+00:00

Przed skorzystaniem z usług należy: 1) Przygotować listę rzeczy do transportu, bardzo skrupulatnie je policzyć razem z kierowcą, 2) Zabezpieczyć wszystkie delikatne i podatne na uszkodzenia przedmioty poprzez dokładne wypełnienie wolnej przestrzeni, 3) Opisać przedmioty i na koniec pozostawić do spakowania, aby ochronić je przed różnego rodzaju uszkodzeniami (nie jest konieczne opisywanie wszystkich poszczególnych paczek imieniem i nazwiskiem i dokładnym adresem, wystarczą jedynie inicjały lub wspólnie ustalony symbol).

Co mogę przetransportować?2023-08-17T10:50:12+00:00

Transportujemy paczki od 0 do 50 kg (zgodnie z umieszczonym na stronie cennikiem), ale możemy również przetransportować pojazdy mechaniczne, np. motocykle, quady, a nawet samochody! Oprócz tego zajmujemy się również przewozem towarów, palet o niestandardowych wymiarach, mebli tapicerowanych oraz mebli twardych m.in. z Polski do Irlandii, z Irlandii do Polski. Oprócz tego transportujemy paczki do innych miejsc w całej Europie. Przewozimy paczki i inne przedmioty o niestandardowych wymiarach samochodami do 3.5 tony oraz autami o 24 ton. Podjęliśmy współpracę z najlepszymi przewoźnikami. Oprócz przewozu paczek świadczymy usługę transportu mebli i innych ciężkich przedmiotów w ramach przeprowadzek na terenie całej Unii Europejskiej. Wszystkie paczki odpowiednio zabezpieczamy, dlatego możesz mieć pewność, że Twoje przedmioty trafią pod docelowy adres nienaruszone.

Kto może skorzystać z usług kurierskich?2023-08-17T10:50:33+00:00

Świadczone przez nas usługi kurierskie, doskonale sprawdzą się w przypadku osób, które mają w Irlandii lub w innym kraju europejskim rodzinę, przyjaciół, znajomych lub klientów, sporadycznie lub często nadają do nich paczki międzynarodowe. Ponadto mogą z nich korzystać wszystkie osoby, które poszukują niedrogich i profesjonalnych usług kurierskich. Gwarantujemy przewozy i przesyłki w systemie „door to door”, niezmieniający się cennik bez ukrytych kosztów, ekspresową realizację, niezawodność i solidność.

Jakie aspekty wziąć pod uwagę przy wyborze firmy transportowej?2023-08-17T10:50:45+00:00

Niezależnie od tego, jak bardzo wartościowe rzeczy chcemy przetransportować, przy wyborze firmy transportowej/kurierskiej warto kierować się przede wszystkim uczciwością, doświadczeniem i profesjonalizmem firmy. Wysokiej jakości firma, to gwarancja, że przesyłka w całości dotrze pod wskazany adres w ekspresowym tempie. Innym ważnym aspektem, który warto wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniej firmy, jest ubezpieczenie na przewożony towar oraz brak ukrytych kosztów. Wybór naszej firmy da Ci gwarancję wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?2023-08-17T10:50:57+00:00

Jesteśmy firmą kurierską, której misją jest transport przesyłek na trasie Polska-Irlandia, ale ponadto oferujemy również transport paczek do innych krajów w Europie. Zdecydowanie możemy dotrzeć w każde miejsce w Europie. Przewozimy małe i duże towary (zazwyczaj są do przesyłki o wadze do 30 kg, a także te o dużym gabarycie i niestandardowych wymiarach). Zajmujemy się również przewozem pojazdów mechanicznych, palet i wszelkich przedmiotów w trakcie przeprowadzki. Gwarantujemy wszystkim klientom profesjonalne zabezpieczenia przesyłek, które sprawiają, że mogą oni czuć się w pełni bezpiecznie i komfortowo. Zapewniamy, transport w systemie „od drzwi do drzwi” oraz to, że każdy powierzony nam towar dotrze w doskonałym stanie. Ponadto możesz liczyć na szybkość wykonania usługi, niezawodność, solidność oraz pełne zaangażowanie z naszej strony. Jesteśmy w stanie dotrzeć w każde miejsce w Europie!

Przejdź do góry